Wyznaczamy standardy w izolacji

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. Zanim nasz przedstawiciel pojawi się na miejscu inwestycji chcielibyśmy opowiedzieć o naszej pracy, o tym jak poważnie podchodzimy do izolacji, do jej jakości i skuteczności.

Oględziny, które zostaną wykonane to nie tylko pomiar powierzchni do izolacji, ale także przygotowanie materiału zdjęciowego, pomiary wilgotności a także uzyskanie podstawowych informacji na temat budynku i innych izolacji oraz elementów, z którymi nasza izolacja ma współgrać.

Zainwestowaliśmy nie tylko w dobre narzędzia i urządzenia pomiarowe, ale także w widzę i szkolenie pracowników, którzy są w stanie wykonywać w sposób dokładny i estetyczny izolacje natryskowe.

Właściciel firmy sam osobiście wykonywał izolacje i szkolił pracowników, a w dodatku posiada ogromną wiedzę z dziedziny izolacji, którą chętnie dzieli się z innymi na rozmaitych branżowych spotkaniach. Dodatkowo jest również prezesem ogólnopolskiego stowarzyszenia wykonawców izolacji natryskowych i udziela porad zarówno Klientom jak i firmom działającym w branży.

Dlaczego możemy dać długoletnią gwarancję?

Wiele firm udziela gwarancji tylko na materiał, mówiąc, że to producent daje gwarancję na niezmienność parametrów izolacji na 25 lat. Oczywiście wynika to z pewnego niezrozumienia lub braku znajomości normy PL-EN14315-1 i 2. Najważniejszą gwarancją, która może otrzymać inwestor jest gwarancja od wykonawcy, gdyż to on jest ostatecznie odpowiedzialny za jakość izolacji i przetworzenie produktu (stworzenie izolacji z komponentów). Z resztą to właśnie wykonawca według tej normy jest producentem gotowej izolacji.

Dajemy gwarancję naszym Klientom na okres od 10 do 20 lat (uzależniony od kilku czynników) dlatego, że:
– mamy wiedzę i dotrzymujemy pewnych standardów;
– badamy obiekt przed wykonaniem izolacji;
badamy obiekt po wykonaniu izolacji.

Dokładamy starań, aby zbadać dobrze obiekt przed wykonywaniem zadania. Posiadamy atestowane mierniki do mierzenia wilgotności tarcicy. Posiadamy osuszacze przemysłowe, które możemy udostępniać Klientom. Dajemy jednak coś jeszcze ważniejszego: oględziny izolacji i pomiary po wykonaniu izolacji.

Wiemy doskonale, że budowa domu to dość długi i złożony proces. Warto jest więc po wykonaniu izolacji, po tym jak ona wystygnie i przyjmie parametry ostateczne, wykonać pomiar kamerą termowizyjną w celu odkrycia potencjalnych wad w strukturze, ale co ważniejsze to sprawdzić wilgotność samej izolacji, aby wykryć potencjalną zbyt wysoką wilgotność pochodzącą z wykonywania prac wykończeniowych.

Jeśli pojawi się potrzeba kontaktu z naszą firmą to podajemy numery:

tel. 794 433 433 – Tomasz Tomczak, właściciel
tel. 578 808 508 – biuro (grafik prac, dokumentacja, faktury)
tel. 698 654 843 – asystent biura.

Można również pisać na adres e-mail:
bok@pur-izolacje.pl
biuro@pur-izolacje.pl

Zobacz nas na Facebooku

https://www.facebook.com/tomczakizolacje