Izolacje wdmuchiwane

Bardzo ważnym punktem naszej oferty jest izolacja wełną mineralną lub celulozową. Popularność takiego sposobu ocieplania stropów, poddaszy i ścian ciągle rośnie. Nawet najwięksi producenci, którzy do tej pory oferowali izolacje tylko w postaci mat (np. z rolki) teraz wprowadzają izolacje wdmuchiwaną.

W ofercie posiadamy znakomite materiały o bardzo dobrych właściwościach.

Współczynnik lambda od 0,034 W/mK
– dodatkowo sposób aplikacji umożliwia osiągnięcie szczelność, która do tej pory nie była dostępna przy użyciu tego typu izolacji.

Materiał izolacyjny podawany metodą wdmuchiwaną jest w stanie docierać do zakamarków i wypełniać drobne szczeliny. Można powiedzieć, że pod tym względem podobny jest nieco do ocieplenia pianką chociaż podawany materiał nie powiększa swojej objętości.
Nadaje się zarówno do wykonywania nowych izolacji oraz do naprawy zniszczonych ociepleń, np. uszkodzonych przez zwierzęta.

Pracujemy na wysokiej jakości wełnie celulozowej fińskiego producenta, który na bazie ponad 30-letniego doświadczenia jest w stanie dostarczać produkt spełniający współczesne standardy. W ofercie mamy również wełny mineralne: skalne i szklane.

Izolacje granulatami wełny stosowane są w różnych przegrodach budowlanych. Taką technologią można wykonać izolację poddasza (skosów), izolacje stropów, stropodachów wentylowanych, izolacje podłóg, ścian, można wykonać naprawy zniszczonej izolacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie.